ASPAR YAZILIM HAKKIMIZDA

SİZİ DÜŞÜNÜR SİZİN İÇİN ÇALIŞIR

HAKKIMIZDA

2002 Yılında bilişim teknolojilerinde hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz, gelişen teknolojiler doğrultusunda sektörde kurum ve kuruluşlara paralel ve dikey çözümler üretmektedir.

2013 Yılında  Aspar Yazılım olarak yazılım sektörüne hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz, sahadaki bir çok işletmeye; paralel ve dikey çözümler sunarak çözüm ortaklığı yapmıştır.

2016 Yılında Sektörün ihtiyaçları ve gelişen bulut mimarisini işletmelerimize kazandırmak adına, sorun olan ve veri kaybına neden olan ; SQL, MySql , Exel, Word, Pdf veya diledikleri dosyaların yedeklenmesi ve korunması için “ AsparColud “ yedekleme ve “ AsparSYNC “ eşitleme yazılımızı hizmete sunduk. Yapılan bu projeler sayısız işletmenin can damarı olan veri kayıplarını önledi ve önlemekte.

2018 Yılında Halk Eğitim Merkezleri Kursiyerin ön kayıtlarında, defter basımında ve maaş bordolarının hazırlanma süreçlerinin daha verimli işletilmesi için; şirket içi ARGE grubumuzla ihtiyaç ve yöntem belirleyerek sürecin hızlı, güvenli ve verimli işlemesini sağlayan HemBYS programımızı geliştirdik.

MARKALARIMIZürün ve markalarımız

hembys-logo-300x203smsdepuso-logo-300x203serkankir-logo-300x203