HemBYS – Kursiyer Kayıt

SİZİ DÜŞÜNÜR SİZİN İÇİN ÇALIŞIR

HemBYS - Kursiyer Kayıt

   HemBYS Halk Eğitim Merkezlerinin Kursiyer Ön kayıtlarının; hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde alınıp işlenme sürecini takip eden bir yönetim yazılımıdır.

 

Kursiyerin Hayat Boyu Öğrenme Merkezlerine (Halk Eğitim Merkezlerine) başvuru bırakma süreciyle başlayıp; kursun açılıp, kurs defterinin basılıp usta öğreticiye veya Eğitmene teslimini takip sürecidir.

          Kursiyer güncel gsm numarasıyla kaydını doğrulayarak, kayıt olmak istediği kursa ister bilgisayar üzerinden isterse de cep telefonundan kaydını olur. Halk Eğitim Merkezi kurslara kontenjan tanımlaması yaparak, kontenjanı dolmuş kursların açılmasını takip edebilir. Yeter sayıda kursiyeri olan kurslara asil kayıtlar için bilgilendirme mesajı atarak; kursun açılması için kursiyerinlerin kesin kayıtlarını alabilir. Kesin Kayıtları tamamlanmış tüm kurslar için Kurs Defterini basabilir.

 

Sürecin hızlı işlemesi hem kursiyer hem de hayat boyu öğrenme merkezlerimizin, bilgiye hızlı ve hatasız ulaşımını sağlar. Kursiyerin başvuru öncesi ve sonrası, kurslar ve başvuru durumunu takip edebileceği bir bilgi kaynağı oluşturulmuş olur. Böylelikle e-yaygın için sağlam ve doğru veri hazırlanmış olur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

proje sitesini ziyaret edin

HemBYS